atrakcje weselne w Koninie ratusz Konin

Organizując wesele, warto zadbać o atrakcje, które umilą ten wyjątkowy dzień zarówno dla młodej pary, jak i jej gości. W Koninie znajdziesz wiele możliwości, które sprawią, że twoje wesele będzie niezapomniane. Oto Top 10 atrakcji weselnych w Koninie

1. Barman na wesele

Weselny barman to prawdziwy magik z shakerem. Jego umiejętności pozwalają na przygotowanie doskonałych drinków na zamówienie. Przygotuje klasyczne koktajle i oryginalne kompozycje. Ale to nie wszystko. Niektórzy barmani potrafią również stworzyć niezapomniane show przy barze, zwane flair show czyli efektowną żonglerkę butelkami z alkoholem, połączoną z nalewaniem kieliszków, które potem trafią do gości.

2. Karykaturzysta na wesele w Koninie

Kolejnym nietypowym pomysłem na atrakcję weselną (także na firmowy event) jest obecność profesjonalnego karykaturzysty eventowego z karykatury.com, nazywanego jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Goście mogą pozować do karykatur, aby po krótkim czasie otrzymać oryginalne, ręcznie rysowane portrety. Zaproszenie najszybszego karykaturzysty, którego część gości zna z telewizji, a inni z rysunków drukowanych w prasie, to wspaniała pamiątka, a także doskonały sposób na rozbawienie uczestników wesela w Koninie. Mistrz kreski potrafi uchwycić charakterystyczne cechy każdej osoby, aby błyskawicznie wyczarować zabawne rysunki.

atrakcje weselne w Koninie wesele Konin karykatury
Atrakcje weselne w Koninie: może błyskawicznie rysowane karykatury?

3. Konin. Weselne ciasta i słodycze – candy bar

Z pewnością warto zadbać o słodki akcent na weselu. Candy bar to doskonałe rozwiązanie, które zadowoli wszystkich miłośników słodyczy. Różnorodne ciasta, ciasteczka, czekoladki i inne przysmaki, ustawiane w specjalnym miejscu, to nie tylko rozkosz dla podniebienia każdego łasucha, ale także element dekoracyjny sali weselnej.

4. Pierwszy taniec pary młodej w chmurach

Pierwszy taniec pary młodej, to wzruszający moment na każdym weselu w Koninie. Można go jeszcze bardziej uatrakcyjnić. Dym w formie chmur (tzw. ciężki dym) wypełniający parkiet sprawia, że taniec małżonków otwierający zabawę weselną, nabiera magicznego charakteru. To niezwykle efektowny dodatek, który z pewnością zostanie zapamiętany przez wszystkich gości wesela w Koninie.

5. Fotobudka lub fotobudka 360 – wesołe wspomnienia z wesela

Fotobudka to coraz popularniejsza atrakcja weselna. Goście mogą tu robić zabawne i kreatywne zdjęcia, korzystając z różnorodnych rekwizytów. To wspaniały sposób na stworzenie niezapomnianych wspomnień i zapewnienie gościom dodatkowej rozrywki. Jej odmianą, która zdobywa popularność, jest fotobudka 360.

6. Atrakcje weselne w Koninie – czekoladowa fontanna

Czekoladowa fontanna to nie tylko pyszna, słodka atrakcja weselna. Goście mogą maczać w niej owoce, ciastka i inne przekąski, gdy tylko najdzie ich ochota. Co ciekawe, to miejsce sali weselnej chętnie odwiedzają nie tylko najmłodsi uczestnicy wesela.

atrakcje weselne w Koninie karykaturzysta Konin karykatury
Atrakcje weselne w Koninie. Znany karykaturzysta odwiedzając niedawno Konin, obiecał jego mieszkańcom narysowanie  50 tysięcy karykatur! To się wydarzy, jeśli nadal będzie tu zapraszany na imprezy

7. Samochód do przewozu pary młodej

Transport pary młodej, to nie tylko podróż z kościoła na salę weselną. Para młoda może poruszać się samochodem, ale też jakimś oryginalnym pojazdem. Jakim? Z pewnością twoja wyobraźnia oraz Internet podpowiedzą. Nietuzinkowe rozwiązanie podkreśli wyjątkowy charakter tego dnia.

8. Zespół weselny lub DJ na wesele w Koninie

Muzyka jest duszą wesela, dlatego warto zastanowić się, czy wybrać zespół weselny czy DJ-a. Zespół na żywo wnosi niepowtarzalny klimat, grając ulubione utwory pary młodej, podczas gdy DJ potrafi stworzyć odlotową atmosferę na parkiecie, serwując wszystkim gościom wesela najnowsze hity. Wybór zależy od waszych preferencji muzycznych.

9. Atrakcje dla dzieci – Animator, kącik zabaw, klaun, malowanie twarzy

Jeśli na twoim weselu w Koninie będą także dzieci, warto zadbać o ich rozrywkę. Animator dla dzieci, kącik zabaw, klaun czy malowanie twarzy – to pomysły na atrakcje, które z pewnością umilą czas najmłodszym gościom i pozwolą rodzicom zrelaksować się na weselnym przyjęciu, bez obaw o samopoczucie swych pociech.

10. Konin – stół wiejski na wesele

Na zakończenie, nie zapominajmy o jedzeniu. Choć pyszne potrawy są na weselnych stołach, stół wiejski to sposób na podanie pysznych dań kuchni regionalnej i alkoholowych nalewek. To takie miejsce, gdzie mogą porozmawiać i zintegrować się weselni goście obu rodzin małżonków.

Inne atrakcje weselne w Koninie

Jak widać, organizując wesele w Koninie, masz wiele możliwości, aby uczynić ten dzień niezapomnianym zarówno dla siebie, jak i swoich gości. Wybór atrakcji zależy od waszych preferencji, a każda z opisanych wyżej propozycji może dodać charakteru tej uroczystości.

Oprócz wyżej wymienionych atrakcji, warto rozważyć kolejne pomysły jako weselne atrakcje. Fajerwerki czyli pokaz sztucznych ogni, muzyka na żywo w postaci skrzypiec, saksofonu czy akordeonu, automatyczny barman, czyli urządzenie do przygotowywania drinków, gazetka weselna, pokaz magika – to kolejne pomysły, które można wziąć pod uwagę, organizując wesele w Koninie i innych miejscach województwa wielkopolskiego oraz Polski.

Atrakcje weselne w Koninie: (c) AtrakcjeWeselne.com
Na górnym zdjęciu: ratusz w Koninie. Foto: Sławomir Milejski / cc by-sa 3.0 pl

Zobacz też:
> Kiedy kupić wódkę na wesele
> Próbny makijaż ślubny
> Atrakcje weselne Szczecin