karykaturzysta na wesele event karykatury na żywo

Ci, którzy już słyszeli, że karykaturzysta na wesele to ciekawa atrakcja weselna, zastanawiają się ile to kosztuje i kto jest najlepszym kandydatem, który przybędzie na wesele i uwieczni wszystkich chętnych w karykaturze. Oto kilka podpowiedzi

Poszukuję karykaturzysty na moje wesele

Okazuje się, że nawet w przypadku najlepszych karykaturzystów eventowych, kwota jest przystępna. Przynajmniej dla organizatorów wesel, znających nieco weselny rynek usług. A jeśli już zaprosić karykaturzystę na wesele, to na pewno najlepszego, lub chociaż jednego z kilku najlepszych. Jak ich zlokalizować w Internecie? Wystarczą podstawowe informacje, umiejętność korzystania z wyszukiwarki i kilka minut czasu.

Karykaturzysta eventowy – unikalny zawód

Jeśli jeszcze nie wiesz co oznacza określenie karykaturzysta eventowy, podpowiadamy w skrócie: to ten, który dojeżdża do pracy oraz rysuje na zamkniętych imprezach firmowych oraz prywatnych. I rysuje kilka razy szybciej niż karykaturzyści uliczni. Potrzebuje poniżej 5 minut czasu na zrobienie jednej karykatury.

Co ciekawe, w Polsce jest artysta nazywany jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Na wyczarowanie dowcipnego portretu potrzebuje średnio… 100 sekund. To oznacza, że 100-osobowe wesele narysuje w rekordowym czasie 4. godzin. Choć dla niego to nie żaden rekord, lecz codzienna praca, poparta wieloma latami praktyki i dziesiątkami tysięcy wykonanych podobizn.

karykaturzysta na wesele karykatury na żywo
Karykaturzysta na wesele, to błyskawicznie rysowane karykatury na żywo. To wyjątkowa atrakcja weselna w najlepszym wykonaniu

Najszybszego karykaturzystę znasz z mediów

Szczepan Sadurski, to artysta występujący w programach telewizyjnych znanych stacji TV, udzielający wywiadów i od dawna publikujący rysunki w ogólnopolskiej prasie oraz ilustracje w książkach. To także karykaturzysta eventowy, za którym jak widać przemawia szereg atutów.

Najbardziej rozchwytywany karykaturzysta polski prezentował swój talent w Nowym Jorku, Australii i w krajach Europy (m.in. Londyn, Monachium, Barcelona). W Polsce swym talentem uświetnił ponad pół tysiąca imprez firmowych i prywatnych. Od Szczecina po Zakopane, od Augustowa po Zieloną Górę. Kilka-kilkanaście imprez w każdym kolejnym miesiącu i wciąż widzi wokół siebie uśmiechnięte twarze! Wystarczy je narysować.

Ile kosztuje karykaturzysta na wesele i event?

Mimo wszystkiego co wyżej przeczytałeś, honorarium jest wyjątkowo atrakcyjne. Nic dziwnego, że niektóre terminy w kalendarzu (głównie weekendowe) rezerwowane są nawet na rok (czasem dwa) przed terminem imprezy. Co to oznacza? Jeśli chcesz mieć pewność, że znany karykaturzysta przybędzie na Twoją imprezę, o zaproszeniu warto pomyśleć w chwili załatwiania weselnej sali i zespołu muzycznego. Jak najwcześniej.

A jak dowiedzieć się o dostępności terminu i ile wyniesie honorarium? Na poniższego e-maila wystarczy napisać: data, miejscowość i orientacyjna liczba gości. Podanie numeru telefonu przyspieszy kontakt.

> Napisz e-mail

I jeszcze coś. Obawiasz się, że twoje wesele odbywa się daleko i nie ma szans na współpracę? Bez obaw, to nie jest przeszkoda. Artyści eventowi występują tam, gdzie organizowana jest impreza. Kilka, kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów na dojazd, to coś normalnego w tej branży.

Karykaturzysta na wesele: (c) AtrakcjeWeselne.com

Zobacz też:
> Ile kosztuje karykaturzysta na wesele
> Występy mimów w Krakowie
> Karykaturzysta na event