karykaturzysta Toruń karykatury atrakcje event wesele

Dlaczego najszybszy karykaturzysta Toruń, to znakomita atrakcja na firmowy event w wesele? Kiedy i jak skontaktować się w sprawie artystycznego show karykaturzysty? Atrakcje eventowe i weselne w Toruniu

Atrakcje na event i wesele w Toruniu

Toruń słynie ze wspaniałych zabytków, toruńskich pierników oraz… Organizatorzy eventów w Toruniu, zarówno firmowych jak i prywatnych, wiedzą czym zaskoczyć gości i jaka atrakcja na pewno im się spodoba. To najszybszy karykaturzysta polski, znany z prasy i programów TV, którego talent doceniono podczas setek imprez w Polsce i na świecie.

Podczas unikalnego show, znakomity rysownik karykatur wyczarowuje zabawne podobizny w niesamowitym tempie. 100 karykatur (wesołych portretów) podczas 4-godzinnej imprezy? Dla tego rysownika karykatur to nie żaden wyczyn lecz codzienna praca od wielu lat. Ale jest też zapraszany na ekskluzywne eventy w Toruniu, w których uczestniczy mniej niż 30 osób. Bo Torunianie potrafią docenić kunszt artystyczny w najlepszym wydaniu.

Najszybszy karykaturzysta znany z TV jako atrakcja

Uspokajamy, sztuka znakomitego karykaturzysty nie może konkurować ze sztampowym wynajęciem nawet najlepszej fotobudki w Toruniu i woj. kujawsko-pomorskim. Choć zdarza się, że konkuruje, jeśli chodzi o… atrakcyjną cenę.

Toruń już wie, że jeśli atrakcja tego typu, jeśli karykaturzysta na event i karykatury na żywo, to na pewno Sadurski. Nazwany przez prasę w Nowym Jorku jednym z najszybszych karykaturzystów świata, zadziwia swoim doświadczeniem i sprawnością artystyczną nawet te firmy eventowe, które chwalą się na swoich stronach www, ponad 20-letnią działalnością.

> Wyślij e-mail

karykaturzysta Toruń karykatury atrakcje event wesele
Karykaturzysta Toruń obiecał mieszkańcom, że stworzy 200 tysięcy ich karykatur! Liczba ta niemal z każdym miesiącem się zmniejsza. Jest coraz więcej eventów, na które Sadurski jest zapraszany i rysuje karykatury na żywo

Toruń. Karykaturzysta na event

Szczepan Sadurski, bo o nim mowa, coraz częściej uświetnia swym talentem eventy organizowane w Toruniu i woj. kujawsko-pomorskim. Te ponad 200-osobowe, organizowane np. w 4-gwiazdkowym Hotelu Copernicus (tu znakomity karykaturzysta zapraszany jest najczęściej). Także te kilkudziesięcioosobowe, organizowane w wysokiej klasy hotelach zlokalizowanych w zabytkowej części Torunia, na Starym Mieście.

Znane Polakom od lat nazwisko, ogromne doświadczenie oraz wcale nie najwyższe honorarium, które mieści się w przeciętnym budżecie eventu – to tylko część plusów które sprawiają, że gdy ktoś w Toruniu wpada na pomysł zaproszenia na swój event karykaturzysty – dobrze wie, z kim się skontaktować.

Mimo tych wszystkich plusów, jest jeden mankament, jeśli chodzi o współpracę z tym znakomitym karykaturzystą. Coraz częstszy brak wolnych terminów powoduje, że Sadurski musi odmawiać niektórym wielbicielom wesołych portretów. Imprez w Polsce (nie tylko w weekendy) odbywa się wiele, więc rozchwytywany rysownik karykaturzysta wciąż podróżuje. Dlatego o tego typu atrakcji (nie tylko) w Toruniu, należy pomyśleć z jak największym wyprzedzeniem. Choć są też terminy wolne niemal do ostatniej chwili, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby wysłać zapytanie w dowolnym momencie.

Jak zaprosić karykaturzystę na event w Toruniu

Najlepiej wysłać e-maila. Odpisze osobiście artysta, a nie przedstawiciel z jakiejś agencji. Dlatego masz pewność, że nic nie sprawi, iż honorarium będzie podwyższone przez pośrednika. Na pewno będzie atrakcyjne.

Aby szybko otrzymać informacje o dostępności terminu oraz wycenę, wysyłając maila, podaj:
– Data imprezy.
– Miejscowość.
– Liczba uczestników eventu.
Warto też dodać: jaki to rodzaj eventu, pora dnia (orientacyjne godziny, kiedy ta atrakcja ma się odbywać), nazwę i adres miejsca eventu.
– Oczywiście podaj też namiary do siebie, w tym numer telefonu, bo nikt teraz nie odpowiada na niepoważne zapytania anonimowe.

> Wyślij e-mail

karykaturzysta Toruń karykatury atrakcje event wesele
Karykaturzysta Toruń przez ruinami zamku krzyżackiego. Nie pokazujemy tu przykładów prac Sadurskiego. Znajdziesz je na wielu stronach www, począwszy od Karykatury.com. O tytułach gazet i programów telewizyjnych z którymi współpracował, wystawach na świecie i innych osiągnięciach, przeczytasz m.in. na Wikipedii

Karykatury na żywo – atrakcja eventowa w Toruniu i w całej Polsce

Organizujesz event w Toruniu? Planujesz dodatkowe atrakcje dla gości? A może działasz w branży eventowej i chcesz swoich klientów zadziwić czymś wyjątkowym? Błyskawicznie rysowane na oczach widzów karykatury na żywo w najlepszym wykonaniu – to coś, co warto mieć w swojej ofercie.

Powyższe informacje dotyczą też eventów firmowych i prywatnych, organizowanych w całej Polsce. Wyślij zapytanie i sprawdź, dlaczego najszybszy karykaturzysta eventowy, to znakomite uzupełnienie każdego eventu firmowego i wyjątkowego wesela.

Okazji do zaproszenia znakomitego karykaturzysty jest wiele. Jeśli masz ciekawy pomysł na inny rodzaj udziału znanego artysty w twoim evencie – zgłoś się i zapytaj.

karykaturzysta Toruń karykatury event wesele
Nie każdy wie, że znany z mediów Sadurski, to również znakomity karykaturzysta eventowy

Karykaturzysta Toruń (c): AtrakcjeWeselne.com

Zobacz też:
> Karykaturzysta Rzeszów
> Mimowie Szczecin na event