karykaturzysta Warszawa wesele atrakcje weselne w Warszawie

Karykaturzysta Warszawa – karykatury na żywo w Warszawie i w całej Polsce. Niezwykły karykaturzysta eventowy oczaruje swym talentem uczestników twojego eventu. Także inne oferty karykaturzysty. Ile kosztuje usługa rysowania karykatur na żywo? Na jakie eventy można zarezerwować tę atrakcję?

Karykatura show

Karykatury na żywo w wykonaniu najszybszego polskiego karykaturzysty, nazwanego w Nowym Jorku jednym z najszybszych karykaturzystów świata!

Nazwisko, kreskę i charakterystyczny podpis Sadurskiego, Polacy znają od lat. Nie każdy wie, że ten znany z prasy i programów telewizyjnych specjalista od wesołych rysunków, to także mistrz kreski w dziedzinie karykatury portretowej. Uświetnił ponad 600 eventów firmowych i prywatnych w Polsce oraz w innych krajach świata (w tym USA i Australii).

Jeśli masz już jakieś wyobrażenie na temat zawodu karykaturzysty – po zobaczeniu artystycznego widowiska w wykonaniu Sadurskiego, będziesz musiał zrewidować swoje zdanie. Jak wygląda ten show? Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć na własne oczy.

karykaturzysta Warszawa karykatury w Warszawie
Karykaturzysta Warszawa i błyskawicznie rysowane karykatury w całej Polsce

Ile kosztują karykatury na żywo i dlaczego taka atrakcyjna cena?

Pewnie sądzisz, że honorarium jest znacznie wyższe, bo Sadurski w ciągu np. godziny wyczarowuje tyle wesołych portretów, co kilku karykaturzystów razem wziętych? Jesteś w błędzie. Honorarium bynajmniej nie jest kilka razy wyższe niż u innych. Mało tego – często jest niższe niż u mniej znanych i utytułowanych karykaturzystów. To dlatego wciąż jest zapraszany w kolejne miejsca, w Polsce i nie tylko, szkicując kolejne karykatury, dając uśmiech osobom narysowanym.

Uspokajamy, to nie jest atrakcja dla wybranych. Możesz mieć na swojej imprezie gwiazdę karykatury w bardzo rozsądnej cenie – niezależnie od tego, gdzie organizujesz uroczystość. Co ciekawe, honorarium nie dziwi żadnego organizatora eventu i mieści się w budżecie niemal każdej organizowanej w Polsce imprezy. Ważne: osoby rysowane nie płacą!

> Napisz  e-mail

Gdzie dojedzie rysownik karykatur?

Wszędzie tam, gdzie organizujesz swój event. Cała Polska – duże miasta i małe miejscowości. Mistrz karykatury zaprezentuje swój niezwykły talent wszędzie tam, gdzie został zaproszony. O ile będzie miał wolny termin i zostaną uzgodnione najważniejsze sprawy.

Miejsce nie jest problemem. Znany twórca karykatur portretowych niezawodnie dojeżdża w uzgodnionym czasie –  samochodem, pociągiem, środkami komunikacji. A gdy terminy między imprezami są krótkie – zdarza się też, że samolotem.

znany karykaturzysta Warszawa karykatury na żywo
Sadurski uczył rysować karykatury uczestników programu Sanatorium Miłości (TVP). Karykaturzysta Warszawa i karykatury na żywo

Na jakie wydarzenia jest zapraszany karykaturzysta?

Na wszystkie – zarówno o charakterze rozrywkowym (np. spotkania integracyjne, jubileusz firmy, Wigilia firmowa, itd), jak i poważne oraz biznesowe (np. konferencje, targi branżowe). Także na ekskluzywne uroczystości prywatne (wesele, urodziny, rocznica ślubu).

Sadurski jest jedną z wielu atrakcji eventu lub jego specjalną, jedyną atrakcją. Show znanego artysty zawsze budzi zainteresowanie, a ciekawscy śledzący jak w błyskawicznym tempie wyczarowuje kolejną śmieszną podobiznę – żywiołowo kibicują, wybuchają śmiechem i z humorem komentują ten niezwykły show.

Nie zdziw się, że kalendarz tego znanego karykaturzysty zaczyna się zapełniać na 2 lata przed terminami imprez – tak, jak to jest u najbardziej rozchwytywanych artystów branży eventowo-muzycznej. Dodamy, że każdy rysunek jest własnoręcznie podpisany, a na odwrocie kartonika z wykonaną karykaturą jest specjalny Certyfikat autentyczności. Karykaturzysta Sadurski nie odmawia osobom, które chcą zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Nie ma też przeszkód, aby gotowym dziełem pochwalić się w mediach społecznościowych. Tak robi wiele osób, zachwyconych efektem jego pracy.

> Napisz  e-mail

Ile osób zostanie narysowanych?

To zależy od wielu spraw, w tym od charakteru eventu, pory dnia, zachowania uczestników, itd. Jedno jest pewne, jeśli chodzi o branżę eventową i wynajęcie karykaturzysty eventowego: artysta NIE jest po to, aby cały czas rysować. Jest po to, aby narysować wesołe podobizny WSZYSTKICH chętnych. Jest to możliwe tylko wtedy, jeśli ma duży potencjał i ogromne doświadczenie. To oznacza, że jeśli chętnych w ciągu godziny będzie 10-ciu – Sadurski narysuje wszystkich. Jeśli będzie 25-ciu – Sadurski też narysuje wszystkich. I każdy wybuchnie śmiechem na widok swojej zaskakującej podobizny.

Sądzisz, że w 100 sekund nie można stworzyć wesołej karykatury? Że to niemożliwe? Tak, to niemożliwe. Chyba, że wykonawcą jest Sadurski, nazywany jednym z najszybszych karykaturzystów świata.

Na ile godzin najczęściej jest zamawiana usługa rysowania karykatur na żywo? Najczęściej na 4 godziny lub w zależności od założeń organizatora eventu oraz dużej liczby uczestników i budżetu imprezy. Zdarza się, że podczas 4. godzin powstaje 100 karykatur!  Zdarza się, że Portrecista jedzie kilkaset kilometrów w jedną stronę po to, aby narysować 20-30 osób (oryginalnych podobizn twarzy).

karykaturzysta Warszawa karykatury w Warszawie
Sadurski jako juror oceniał prace najlepszych karykaturzystów świata w Turcji, Szwecji i Polsce. Był specjalnym gościem festiwali w Australii, Francji i Armenii. Karykaturzysta Warszawa – karykatury w Warszawie i w całej Polsce

Jak zaprosić znanego karykaturzystę na event?

W sieci znajdziesz mnóstwo informacji na temat Szczepana Sadurskiego (począwszy od Wikipedii i nie tylko po polsku), a także ogromną liczbę przykładów jego satyrycznych prac i namalowanych karykatur. Przeczytasz i obejrzysz z nim wywiady, dowiesz się gdzie publikowano jego rysunki satyryczne, w jakich programach telewizyjnych występował, jakie książki i podręczniki szkolne zilustrował, gdzie na świecie miał wystawy. I że właśnie powstaje na jego temat film, z którego dowiesz się wielu ciekawostek na temat niezwykłej kariery tego rysownika karykaturzysty i popularnego satyryka.

Jeśli przeczytałeś/aś powyższe informacje – już wiesz, że najważniejsze pytanie które możesz zadać, to pytanie o wolny termin – o konkretny dzień, w którym planujesz swój event. Aby uzyskać informacje o dostępności terminu i wyceny – w e-mailu napisz:

1) Data imprezy i pora dnia.
2) Miejsce (miejscowość).
3) Rodzaj imprezy.
4) Orientacyjna liczba uczestników.
5) Numer telefonu do siebie.

> Napisz  e-mail

Karykaturzysta Warszawa. Zabawa z karykaturzystą i inne okazje, aby zaprosić rysownika

Opisane wyżej rysowanie karykatur na żywo, to najczęstsza okazja, aby zaprosić Sadurskiego i poznać go osobiście. Jednak są też inne okazje. Na przykład „nauka rysowania karykatur”. Choć to w pierwszej chwili brzmi jak nudne warsztaty – jest to spotkanie, podczas którego uczestnicy pękają ze śmiechu. To oryginalny pokaz rysowania i próba innego spojrzenia uczestników na otaczający ich świat. Okazja do poznania twoich kolegów i koleżanek z pracy, od całkiem nowej strony. To rodzaj śmiechoterapii oraz wysłuchania ciekawostek i anegdot związanych z pracą najszybszego karykaturzysty i jego wieloletnią karierą. Wszystko poprowadzone w lekki i przystępny sposób, bez zaplanowanego w szczegółach i wyuczonego harmonogramu spotkania. Spontaniczność i humor – to spotkanie zapamiętasz na zawsze. Nieważne jest to, że od wielu lat NIC nie narysowałeś i twierdzisz, że nie masz talentu plastycznego. Spotkanie można zakończyć wykonaniem karykatur dla każdego lub dla wybranych uczestników spotkania.

Sadurski może też być (i nieraz bywał) jurorem ogólnopolskich i lokalnych konkursów plastycznych, satyrycznych, kabaretowych i rozrywkowych. Może poprowadzić dowcipne, rysunkowe quizy o firmie, branży, itp. Jeśli masz pomysł na jego zaproszenie i uświetnienie jakiegoś wydarzenia – napisz do niego. Nie do managera – ale bezpośrednio do artysty. Szybko otrzymasz informacje i będziesz miał pewność, że kwotą jaką zapłacisz znanemu karykaturzyście, w całości trafi do niego, a nie również do pośrednika.

Poznaj talent artysty, którego rysunki znałeś dotychczas jedynie z mediów. To będzie wyjątkowy event, na którym powstają oryginalne, spersonalizowane pamiątki w najlepszym wykonaniu.

> Napisz  e-mail

Zobacz też:
> Karykaturzysta Wrocław
> Znany karykaturzysta na event
> Karykaturzysta Kraków