Kontakt

Witaj na stronie AtrakcjeWeselne.com. Znajdziesz tu szeroki zakres pomysłów na urozmaicenie wesel, firmowych eventów i innych imprez. Proponujemy parom młodym znane i mniej znane atrakcje weselne. Serwujemy fachowe informacje od osób działających w biznesie eventowym i weselnym. Prezentujemy oferty firm oraz osób działających z branży wesel i eventów, działających w całej Polsce lub regionalnie i lokalnie.

Nie jesteśmy agregatem, zautomatyzowanym portalem, z działem handlowym, nastawionym na szybki zysk. Nie mamy też ambicji stworzenia wielkiej bazy weselnej – więc nie jesteśmy konkurencją dla największych portali o podobnej tematyce.

KIM JESTEŚMY?

Sprawy związane z weselami i eventami znamy od podszewki. W minionych 20. latach uczestniczyliśmy w kilkuset imprezach różnego typu w całej Polsce. Znamy charakter imprez ekskluzywnych oraz tych swojskich. Ogromnych i skromnych, organizowanych w „warszawskich salonach”, jak i rodzinnych imprez wiejskich. Wiemy, że w tej branży ogromne doświadczenie jest niezwykle cenne, a udana impreza i zadowolenie jej uczestników, zależy od wielu, także drobnych spraw.

Zespół AtrakcjeWeselne.com