pieczątka na wesele pieczątki karykatury karykaturzysta

Wiele par młodych dba o to, aby ich ślub i wesele było idealne lub jak najbardziej zbliżone do tego wymarzonego. Usługodawcy z branży weselnej mają wiele znanych i mniej znanych ofert, które mają sprawić aby tak właśnie było. Dziś podpowiadamy, której parze młodej przyda się na weselu pieczątka i co ma na niej być

Wesele. Nie tylko zaproszenia i winiety

Szczególnie panny młode przywiązują dużo uwagi do szczegółów, związanych z weselem i ślubem. Pięknie zaprojektowane zaproszenia ślubne, z nadrukiem. Imię i nazwisko gościa, także partnerki / partnera, data i godzina oraz miejsce uroczystości, co tego też inne informacje. Spersonalizowane zaproszenia, które w ten czy inny sposób powędrują do zaproszonych dla gości – z rodziny oraz bliskich znajomych.

Wielu organizatorów wesel drukuje też winiety. Małe bileciki z imieniem i nazwiskiem postawione w konkretnych miejscach, na weselnych stołach – to znak, że będą tu siedzieć konkretne osoby. Niektórzy robią też winiety na wódkę weselną, często z dowcipnym napisem. Ale żeby robić jeszcze pieczątkę? Dlaczego, po co i co ma się na niej znaleźć? Już wyjaśniam!

Pieczątka jako pamiątka dla gości wesela

Znakomity karykaturzysta z karykatury.com często proponuje wykonanie przez parę młodą specjalnej pieczątki. Będzie ona przystawiana na każdej wykonanej karykaturze, zanim na zawsze powędruje do narysowanych osób. Do gości wesela, którym dano okazję (często po raz pierwszy w życiu) skorzystania z talentu karykaturzysty. I to nie byle jakiego, ale wysokiej klasy karykaturzysty eventowego.

Po co stawianie pieczątki na każdej planszy, przez karykaturzystę? Aby już na zawsze osoby narysowane pamiętały kiedy i z jakiej okazji powstała ich karykatura. Okazuje się, że wiele osób (par młodych) słyszących o takiej pieczątce, jest zachwyconych pomysłem i zamawia wykonanie pieczątki. Jedno jest pewne: sympatyczna podobizna na planszy – to jedno, ale sympatyczna podobizna z pieczątką obok – to jak już wiesz, jeszcze lepsza pamiątka z wesela. Z konkretnego, twojego wesela.

Szczecin atrakcje na event w Szczecinie pieczątka
Jedna z błyskawicznie wykonanych karykatur. Mogła być też pieczątka, ale jej nie ma

Co ma być na pieczątce?

Po pierwsze, lepsza jest pieczątka samokopiująca niż standardowa, z poduszeczką z tuszem. Ta pierwsza nie będzie sprawiała kłopotu. Nie pobrudzi palców nie rozmaże się przez nieuwagę na miłym dla oka obrazku – bo świeży tusz nie zasycha natychmiast.

A co ma znaleźć się na pieczątce? Zwykle jest to data, imiona pary młodej oraz jakiś graficzny element. Na przykład gołąbek, obrączki, serce. Czasem też jakieś krótkie hasło. Każdy ma swój gust, więc może zasugerować wykonawcy pieczątki, co ma się na niej pojawić, jakim fontem (rodzajem literek) mają być napisy, jaka ma być wielkość pieczątki oraz kolor tuszu.

Ale po co płacić?

Może niektórzy zastanawiają się, po co ta pieczątka. Przecież to dodatkowy wydatek. Może karykaturzysta będzie sam robił uzgodniony dopisek? Hmm, to nie najlepszy pomysł, z kilku powodów.

Karykaturzysta powinien być skupiony na swojej pracy i jak najlepszej jakości wykonywanych karykatur (to winno być najważniejsze, prawda?), a nie rozpraszać się wykonywaniem dodatkowej pracy. Jeśli będzie to robić odręcznie, raczej nie będzie to tak dokładne i na pewno nie zawsze będzie identyczne, niż wzór pieczątki. Nie będzie tak efektowne, jak pieczątka.

Wreszcie – zapraszając karykaturzystę na wesele – płacisz za czas jego pracy. Na przykład przez 4 godziny mógłby wykonać podobizny większej ilości gości wesela, tymczasem zamiast zamówić pieczątkę, każesz mu robić dopiski? To może było dobre lata temu, a nie teraz, gdy pieczątka jest raczej skromnym wydatkiem, praca zawodowca kosztuje, a ty chcesz, aby jak najwięcej gości twojego wesela otrzymała swój wesoły portret.

Znakomity karykaturzysta na twoim weselu

Jak zaprosić polskiego karykaturzystę, nazywanego jednym z najszybszych karykaturzystów świata? Wystarczy wejść na stronę karykatury.com i na e-maila który tam znajdziesz, wysłać: data wesela, miejscowość i orientacyjną liczbę gości. Jeśli termin będzie miał jeszcze wolny, całkiem możliwe, że uświetni swym talentem twoją uroczystość, niezależnie od regionu Polski czyli odległości, którą ma pokonać.

Pieczątka na wesele: (c) Weselny Bywalec z AtrakcjeWeselne.com

Zobacz też:
> Podziękowanie dla gości wesela
> Po co opiekunka dla dzieci na weselu