podziękowania dla gości weselnych magnesy na lodówkę

To jeden z wielu tematów, które rozgrzewa weselne fora internetowe! Co może być podziękowaniem dla gości weselnych za przybycie? I czy w ogóle stawiać upominki obok każdego nakrycia na stoliku, za którym siądą goście wesela? Co gościom wesela spodoba się średnio, a co będzie prawdziwym  strzałem w dziesiątkę? W dodatku wprawi ich w dobry humor oraz będzie sympatyczną pamiątką z wesela, która szybki i na zawsze nie trafi głęboko do szuflady? Czy wśród niezliczonej liczby sztampowych propozycji niedrogich upominków można znaleźć coś naprawdę wyjątkowego? A może w dodatku będzie spersonalizowanym prezentem dla każdego? Podziękowania dla gości weselnych – oto dwie oryginalne propozycje

1. Karykatury na żywo – najszybszy karykaturzysta

Prezentów dla gości wesela wcale nie trzeba układać na stolikach, bo mogą je odebrać sami – jeśli tylko zechcą. Co będzie doskonałym, spersonalizowanym prezentem dla gości, którzy przyjdą na twoje wesele? Wesołe portrety gości twojego wesela czyli karykatury na żywo, wykonane ręką mistrza kreski.

Jeśli ten pomysł zaświtał w głowach pary młodej planującej swoje wesele wystarczająco wcześnie, najlepiej zaraz po rezerwacji sali weselnej – masz szansę, że twoje wesele (niezależnie od miejsca w Polsce) uświetni swym talentem artysta znany z prasy i TV. Nie bez powodu nazywany jednym z najszybszych karykaturzystów świata.

W czym tkwi sekret sukcesu tego pomysłu? W talencie i wieloletnim doświadczeniu. To one powodują, że najszybszy karykaturzysta stworzy nawet 100 podobizn gości twojego wesela w 4 godziny! Nie, nie ma błędu. Narysuje tyle karykatur, co kilku karykaturzystów razem wziętych, których zaproszenie musiałoby cię kosztować kilka razy więcej.

Niektórym może się podobać rysowanie jednej dosyć efektownej karykatury przez 15-30 minut. Jednak policz, ile takich karykatur powstanie przez 4 godziny trwania twojego wesela. Pomyśl, czy faktycznie będzie to dobra wesela atrakcja. Przecież takie karykatury każdy może sobie zamówić ze zdjęcia. Ty jesteś od zapewnienia atrakcji na swoje wesele. Od tego, aby każdy gość wesela który zechce, wrócił do domu z fajnym prezentem – swoją podobizną. I żeby nie zasnął podczas długiego pozostania.

> Więcej informacji tutaj

podziękowania dla gości weselnych magnesy na lodówkę
Podziękowania dla gości weselnych: magnesy na lodówkę oraz karykaturzysta na wesele – karykatury na żywo

2. Dowcipny magnes na lodówkę jako podziękowania dla gości weselnych

Ten prezent będzie zdecydowanie lepszy od niezliczonej liczby banalnych propozycji, które można znaleźć w Internecie. Goście twojego wesela nie zapomną o nim od razu po powrocie do domu. Wręcz przeciwnie – mały magnes trafi na ich lodówki, może nawet na długo. Co na nim będzie? Dowcipny rysunek o tematyce weselnej (a może wolisz inną tematykę?) w wykonaniu znanego rysownika polskiego. Albo karykatura państwa młodych (panny młodej i pana młodego), na przykład z ich imionami i datą ślubu.

Państwo młodzi na takich magnesach najchętniej zobaczyliby swoje podobizny (a oryginał karykatury powiesiliby w ramce, w swoim mieszkaniu). Pomijając najbliższą rodzinę państwa młodych – wielu gościom wesela taki magnesik z karykaturą państwa młodych prawdopodobnie szybko się znudzi. Dowcipny rysunek humorystyczny wykonany oraz podpisany przez jednego z najbardziej znanych rysowników polskich, będzie ponadczasowym rozwiązaniem. Każdy codziennie otwierając lodówkę uśmiechnie się i przypomni sobie, kiedy ten sympatyczny prezent otrzymał.

Dane techniczne magnesów:

– Rozmiary: prostokątny – 9×5 cm lub okrągły – średnica 7 cm.
– Full kolor, każda sztuka zafoliowana.
– Minimalne zamówienie: 50 sztuk (sugerowane 100 sztuk, to zależne od liczby gości).
– Wzór do uzgodnienia. Rysunki humorystyczne można wybrać z gotowej bazy, lub jeden (karykatura) stworzyć specjalnie. Możliwość dodania na magnesie napisów, np. daty i imion pary młodej.

podziękowania dla gości weselnych karykaturzysta na wesele
Spersonalizowane podziękowania dla gości weselnych – karykatury od najszybszego karykaturzysty. Cała Polska

3. Karykaturzysta + magnes na lodówkę

Co ciekawe, obie powyższe opcje można połączyć – tym bardziej, że łączy je wykonawca karykatur oraz dowcipnych rysunków – Szczepan Sadurski. Jego nazwisko kojarzy część gości każdej imprezy. Jeśli w porę „załatwisz” taką atrakcję – znany artysta uświetni twoją uroczystość. Zabawna karykatura ze znajomym podpisem trafi w ramkę na ściany gości twojego wesela, a humorystyczny rysunek na magnesie – na lodówki, w ich domach i mieszkaniach.

Czy to nie będzie efekt WOW, który zachwyci gości twojego wesela? Zamiast godzinami poszukiwać w sieci banalnych prezentów jako podziękowania dla gości weselnych za przybycie na wesele – załatwiasz dla nich coś naprawdę wyjątkowego. I w rozsądnej cenie.

Ile będzie kosztować jedna z powyższych opcji lub obie równocześnie? Wyślij maila i napisz w nim:

– Data wesela, miejscowość, orientacyjna liczba gości.
– Czy chcesz zaprosić karykaturzystę na wesele, zamówić pamiątki dla gości wesela, a może obie atrakcje.
– Dodaj też kilka informacji, życzeń, propozycji, pytań.
Uwaga, nie odpisujemy na niepoważne e-maile anonimowe!

> Napisz e-maila

Podziękowania dla gości weselnych: (c) AtrakcjeWeselne.com

Zobacz też:
> Ścianki dekoracyjne na wesele
> Podziękowania dla rodziców na weselu